Szydełkowe zakładki - zapraszamy na warsztaty

Zapraszamy na warsztaty szydełkowania, które w Bibliotece Gminnej w Kątach poprowadzi, zajmująca się rękodziełem, Pani Wiesława Liberacka. Na zamieszczonych przez nas zdjęciach można podziwiać prace Pani Wiesławy, które są efektem – jak sama to określa – jej zespołu niespokojnych rąk.

Warsztaty odbędą się w piątek 30 września w godzinach 16.30 – 18.00. Podczas spotkania każdy uczestnik wykona ozdobną zakładkę do książki z główką zwierzaka (przykłady na załączonych zdjęciach).

Jeśli uczestnicy warsztatów „złapią w żagle wiatr” i będą mieli ochotę na dalszą „żeglugę z szydełkiem”, to niewykluczone, że to jednorazowe spotkanie zmieni się w cykl warsztatów, na których powstaną prace bardziej skomplikowane.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Materiały zapewnia biblioteka. Zapraszamy młodzież i osoby dorosłe. Zapisy przyjmujemy pod numerami telefonów: 46/861-90-99, 518-069-145 oraz osobiście w bibliotece do 23 września 2022r.