Ferie w Bibliotece Gminnej w Kątach oraz Filii w Wymysłowie

FERIE W BIBLIOTECE GMINNEJ W KĄTACH:

13 lutego (poniedziałek) SPOTKANIE Z TEATREM

Wspólnie ze Świetlicą Wiejską w Żdżarowie zapraszamy dzieci (w wieku od lat kilku do 10-11) na spektakl “Kosmiczna przygoda” w wykonaniu Teatru Gargulec. Przedstawienie odbędzie się w świetlicy w Żdżarowie 13 lutego 2023r., o godz. 11.00 (czas trwania ok. 45 minut). Po spektaklu dwugodzinną zabawę dzieciom zapewni „Elsa i spółka”.

14 lutego (wtorek) PACHNĄCE WALENTYNKI

Zapraszamy starsze dzieci i młodzież na warsztaty robienia mydełek. Zajęcia odbędą się w Bibliotece Gminnej w Kątach 14 lutego w godz. 11.00 – 13.00. Dzieci od podstaw stworzą własne mydełka o różnych kształtach.

16 lutego (czwartek) SPOTKANIE Z MALARSTWEM

Zapraszamy na warsztaty malowania na szkle, nawiązujące do sztuki Podhala. Warsztaty poprowadzi pochodząca z Zakopanego malarka – Pani Katarzyna Kossowska.

Zajęcia odbędą się w Bibliotece Gminnej w Kątach 16 lutego w godz. 11.00 – 13.30.

Udział w spektaklu teatralnym oraz wszystkich zajęciach jest bezpłatny. Obowiązują zapisy: 46/861-90-99; 518-069-145

FILIA BIBLIOTECZNA W WYMYSŁOWIE W DNIACH 13 – 17 LUTEGO zapewni dzieciom TYGODNIOWY ZAWRÓT GŁOWY:

poniedziałek - karnawałowy zawrót głowy (czapeczki, maski, korale, okulary, korony karnawałowe)

wtorek - serduszkowy zawrót głowy (szycie serduszek walentynkowych, serce z masy solnej, laurki)

środa - owocowy zawrót głowy (truskawki, jabłka, arbuzy i inne owoce z masy solnej z magnesami)

czwartek - bajkowy zawrót głowy (portret Pippi, ozdabianie skarpetek)

piątek - koci zawrót głowy (rysowanie swojego ulubionego pupila, pingwiny z kubeczków, żaby z płyt CD, złota rybka)

Podczas spotkania dzieci wykonają pracę i wysłuchają bajki. Wykorzystamy masę solną, włóczkę, plastelinę, płyty CD, słomki i kubki plastikowe, talerzyki papierowe i farby.

Warsztaty będą odbywały się w godzinach 12.00 - 14.00. Udział w nich jest bezpłatny. Obowiązują zapisy: 509-668-075.