Apel o pomoc dla niepełnosprawnego Michała oraz wspomnienie wystawy jego prac w Bibliotece Gminnej w Kątach

Biblioteka Publiczna Gminy Sochaczew przyłącza się do apelu o pomoc w zakupie samochodu dla Michała Jasińskiego. Michał jest sympatycznym, utalentowanym, inteligentnym młodym człowiekiem. Jednak jego niepełnosprawność powoduje, że to, co dla zdrowych ludzi jest zwyczajnym przeżywaniem codzienności, dla Michała i jego kochającej Mamy, pani Zosi, jest heroiczną walką. Pomóżmy im!

Poniżej link do zrzutki na samochód, gdzie również można zapoznać się ze szczegółami akcji.

Prośba o pomoc dla Michała stanowi okazję, aby przypomnieć spotkanie, które odbyło się z Michałem Jasińskim w kwietniu 2017r.w Bibliotece Gminnej w Kątach. Był to wernisaż wystawy jego prac, których galeria od tamtej pory z pewnością się rozrosła, bo Michał jest człowiekiem, któremu ani pomysłów, ani zapału do pracy nie brakuje. Przypomnijmy sobie tamto wydarzenie, dzięki zamieszczonym do wpisu fotografiom.