Prawie 3,5 miliona publikacji w Twojej bibliotece

Niedawno rozpoczął się rok akademicki, dlatego warto przypomnieć studentom – i nie tylko studentom – o szerokich możliwościach w korzystaniu z publikacji naukowych, jakie daje ACADEMICA.

Academica to darmowa wypożyczalnia międzybiblioteczna umożliwiająca bezpłatne korzystanie ze zbiorów cyfrowych Biblioteki Narodowej.

W Academice udostępniane są przede wszystkim książki i czasopisma naukowe ze zbiorów Biblioteki Narodowej, w tym: podręczniki akademickie, prace naukowe i popularnonaukowe, lektury na konkursy i olimpiady przedmiotowe oraz czasopisma naukowe z listy Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego ze wszystkich dziedzin wiedzy. Dostępne są również publikacje niskonakładowe oraz niedostępne na rynku wydawniczym.

Jedynym warunkiem, aby skorzystać ze zbiorów cyfrowych Biblioteki Narodowej za pomocą terminala dostępnego w Bibliotece Gminnej w Kątach jest dołączenie do grona czytelników Biblioteki Publicznej Gminy Sochaczew.

Więcej informacji na stronie:  https://academica.edu.pl/