Świąteczny konkurs w gminie Sochaczew

18 grudnia w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Sochaczew odbyła się sesja Rady Gminy, podczas której miało miejsce rozstrzygnięcie I Gminnego konkursu plastycznego „Tradycje adwentowe i bożonarodzeniowe w mojej rodzinie”. Organizatorem konkursu była Komisja Oświatowa Rady Gminy Sochaczew oraz Biblioteka Publiczna Gminy Sochaczew. Spośród 96 prac, zgłoszonych przez wszystkie siedem szkół w gminie, komisja wyłoniła dziewięcioro zwycięzców w trzech kategoriach wiekowych.

Oto lista laureatów świątecznego konkursu:

Kategoria klas 0 - II

I miejsce  – Amelia Ostrowska z kl. 0 Szkoły Podstawowej w Mokasie