Radośnie, kolorowo i twórczo - ferie w Wymysłowie

Wczoraj (19 stycznia) zakończyły się feryjne zajęcia dla dzieci, które w Filii Bibliotecznej w Wymysłowie odbywały się od poniedziałku do piątku pod hasłem TYGODNIOWY ZAWRÓT GŁOWY. Pierwsze trzy dni zostały zrelacjonowane w poprzednim wpisie, a teraz przedstawimy, co działo się w czwartek i piątek.

W czwartek dzieci robiły karmniki dla ptaków oraz sowy. Było gwarnie, radośnie, kolorowo i twórczo.

„BABCIU, DZIADKU – KOCHAM WAS” - pod takim hasłem upłynął ostatni dzień zajęć w Filii Bibliotecznej w Wymysłowie. Dzieci wykonały drobne upominki dla Babć i Dziadków z okazji ich święta, przypadającego w najbliższą niedzielę i poniedziałek.

Wprawdzie nie będzie już zajęć dla dzieci podczas ferii, ale przypominamy, że biblioteka w Wymysłowie czynna jest również w niektóre soboty (wszystkie dyżurne soboty w 2024r. wypisane są w zakładce „Filia Wymysłów”). Zapraszamy już za tydzień w sobotę 27 stycznia – w tym dniu biblioteka czynna będzie w godz. 9.00 – 13.00, a zajęcia dla dzieci będą odbywały się w godzinach 10.00 – 12.00.